Що робити, якщо розлили чай на клавіатуру ноутбука?

Що робити, якщо розлили чай на клавіатуру ноутбука?

Якщо ви випадково розлили чай, каву чи іншу рідину на клавіатуру ноутбука, слід негайно вжити кроків для мінімізації можливих пошкоджень.

Ось що ви можете зробити:

   1. Вимкніть ноутбук. Негайно вимкніть ноутбук і відключіть його від джерела живлення, щоб запобігти короткому замиканню або пошкодженню обладнання.
   2. Видаліть джерело живлення та видаліть батарею. Якщо це можливо, витягніть батарею з ноутбука, щоб запобігти подальшому пошкодженню через коротке замикання.
   3. Видаліть зайву рідину. Переверніть ноутбук догори днищем і дайте стекти рідині. Не трусіть ноутбук, оскільки це може спричинити розливання рідини в середину пристрою.
   4. Висушіть ноутбук. Використовуйте м'яку ганчірку або ганчірку для висушування залишків рідини з клавіатури та інших поверхонь. Уникайте використання сушарки або повітряного компресора, оскільки це може спричинити подальше розтікання рідини в середину ноутбука.
   5. Якомога швидше віднесіть ноутбук на сервісний ремонт. Фахівці зможуть провести додаткову очистку та оцінити стан пристрою для виявлення можливих пошкоджень.
   6. Не включайте ноутбук до того, як він буде повністю сухим та буде перевірений фахівцями. Розлив рідини на клавіатуру ноутбука може призвести до серйозних пошкоджень, тому важливо діяти швидко та обережно.

  Незграбний рух, і от рідина вже ллється на ваш ноутбук, але не панікуйте! Комп'ютерний сервіс "Остер" Тернопіль, вул.Руська, 41 стоїть на сторожі вашого технічного спокою.


  Наші фахівці з ремонту готові прийти на допомогу в найважливіший момент. Ми розуміємо, що кожна секунда важлива, тому пропонуємо оперативну допомогу у відновленні вашого ноутбука. Не чекайте, поки проблема погіршиться - звертайтеся до нас відразу! Із комп'ютерним сервісом "Остер" ваш ноутбук отримає надійний та професійний ремонт. Наші майстри зможуть швидко та ефективно виправити наслідки розливу рідини та повернути ваш пристрій до життя.


  Підписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль   Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки