Ремонт ноутбуків

Цікава інформація щодо ремонту ноутбуків. Фото-звіти роботи нашого сервісного центру Остер Тернопіль, вул. Руська 41. 

Детальніше про послуги по ремонту ноутбуків у нашому сервісі (перелік послуг, орієнтовні ціни) тут: Ремонт ноутбуків Тернопіль.

Рідина потрапила на ноутбук. Що робити?
Сьогодні мова про дружбу ноутбуків (планшетів, телефонів) із кавою та іншими рідинами, які іноді мають необережність потрапляти на поверхню наших улюблених девайсів. Отож, рідина потрапила на ноутбук. Перша допомога при потраплянні рідин на ноутбук1. Вимкніть ноутбук якомога швидше. Тут мова вже не йде про правильне вимкнення через меню ""Пуск". Чим швидше, тим краще..2. Вийміть бататею ..
Ремонт ноутбука Asus X551, прошивка біоса на програматорі
Невеличкий фотозвіт: ремонт ноутбука Asus X551, прошивка біоса за допомогою програматора (замовлення по ремонту ноутбука 615422). У сервіс Тернопіль принесли ноутбук Asus X551 з проблемою "не вмикається, не стартує". Щоби відремонтувати ноутбук, спершу провели діагностику, розібрали, випаяли мікросхему пам'яті bios і прошили її за допомогою програматора. Коли поставили мікросхему на міс..
Чи потрібна чистка ноутбука від пилу?
Власники ноутбуків іноді ставлять під сумнів поради спеціалістів, щодо  регулярної очистки ноутбука від пилу, або мовою професіоналів - профілактика системи охолодження ноутбука із заміною термоінтерфейсів (термлопрокладка, термопаста). Раз на рік, а якщо часто користуєтесь ноутбуком на дивані чи тримаючи його на колінах, або якщо в домі живуть кішки чи собаки, то і раз в пів року рекомендуєт..
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)