Ремонт ноутбуків у Тернополі

Ремонт ноутбука - це складний технологічний процес, який вимагає не тільки спеціальних знань і досвіду, але і спеціальне професійне обладнання. Самостійний ремонт ноутбука може призвести до поганих наслідків, які потребуватимуть додаткових витрат на ремонтні роботи. Ми рекомендуємо вам здійснювати технічне обслуговування та ремонт ноутбуків тільки в спеціалізованих майстернях.Остер - ремонт ноутбуків Тернопіль

Наш сервісний центр по ремонту ноутбуків знаходиться в м.Тернополі.
Ми ремонтуємо весь ряд моделей ноутбуків : Asus, Acer, Sony,  Lenovo, Samsung, HP, Dell, Fujitsu Siemens, Packard Bell та іншіРемонт та заміна запчастин ноутбука

- Діагностика ноутбука

- Очистка ноутбка від пилу

- Ремонт внутрішнього блоку живлення на материнській платі ноутбука

- Ремонт материнських плат ноутбуків

- Заміна модулів пам'яті

- Заміна південного мосту

- Заміна північного мосту

- Заміна відеоадаптера

- Ремонт та заміна матриць

- Ремонт системи освітлення (ламп підсвічування)

- Ремонт або заміна клавіатури ноутбука

- Ремонт, модернізація, заміна CD, DVD приводів

- Ремонт корпусу ноутбука, або його заміна

- Ремонт, заміна інтерфейсних роз'ємів ноутбука (живлення, USB, VGA, і т.д.)

- Перепрошивка і заміна BIOS

- Модернізація ноутбуків

- Заміна CD-ROM на DVD-RW

- Ремонт петель матриці

- Ремонт зарядних пристроїв ноутбуків

- В наявності можна завжди придбати оригінальний зарядний пристрій для ноутбука, а також замовити батареї живлення для всіх моделей ноутбуків.
Очистка ноутбука від пилу

В процесі щоденної експлуатації ноутбук забруднюються. Всередину гаджета потрапляє пил, бруд, часточки їжі та ін. З часом ноутбук починає надмірно нагріватись, гудіти. Це признаки того, що потрібна профілактика системи охолодження, чистка ноутбука від пилу. Періодична очистка ноутбука від забруднень продовжить термін його експлуатації та покращить роботу. 

У сервісі "Остер" ми проведемо повну очистку ноутбука, заміними термопасту та термопрокладку. При потребі проведемо заміну вентиляторів.

Бережіть свої гаджети!


Оптимізація роботи ноутбука

Ноутбук почав "зависати", "гальмувати"?  Багато часу йде на завантаження операційної системи і програм? Хочете покращити роботу вашого ноутбука?

Майстри нашого сервісу допоможуть у цьому. Проводимо оптимізацію програмного забезпечення для покращення роботи ноутбука. Замінимо HDD на SSD (нові швидкі вінчестери), збільшимо (якщо це можливо) об'єм оперативної пам'яті ноутбука.


Заміна матриці, ремонт або заміна частин корпусу ноутбука

Нерідко буває: "Йшов, упав, піднявся - розбитий ноутбук". Ми зробимо все, щоб реанімувати ваш гаджет.

Майстри комп'ютерного сервісу "Остер" проведуть діагностику ноутбука, ремонт або заміну пошкоджених частин корпусу, заміну матриці ноутбука.


Заміна клавіатури ноутбука

Клавіатури ноутбуків не ремонтуємо, оскільки це нерентабельно. Але проводимо заміну клавіатури до найрізноманітніших моделей ноутбуків. Вартість роботи і вартість самої клавіатури залежить від моделі ноутбука. Тому уточняйте інформацію в індивідуальному порядку. Для того, щоб дізнатись точну вартість ремонту, потрібно принести ваш ноутбук в наш сервіс. 

Якщо ноутбук був залитий рідиною, то його роботу, в тому числі і роботу клавіатури,  вдається відновити провівши відповідну очистку ноутбука. 
Приносимо техніку в комп'ютерний сервіс

Останнім часом все частіше отримуємо повідомлення у соцмережах, з проханням сказати ціну запчастини для ноутбука, чи вартість ремонту. Ми би дуже хотіли допомогти максимальній кількості гаджетів максимально швидко. Але якщо ціна вінчестера, SSD, чи оперативної пам'яті - інформація, яка відома нам і яку ви й самі можете побачити на нашому сайті, то клавіатури, кріплення, шлейфи, чіпи дуже від собою відрізняються. Навіть різні версії однієї моделі ноутбука можуть різнитись у деталях. Відповідно і ціни будуть різні. Тому майстер не може сказати ціну деяких комплектуючих, поки не розбере ноутбук.

Питання про ремонт по фото ще більш абсурдні (без образ). Якщо бачимо фото ноутбука з побитою матрицею, ми не можемо знати, що твориться у нього всередині. Якщо зорієнтувати у вартості самої матриці ми можемо, то гарантувати, що її заміна в такому випадку вирішить усі проблеми в роботі ноутбука - ні. Щоб оцінити серйозність пошкоджень майстер мусить розібрати ноутбук, оглянути його зсередини і лише тоді зробити відповідні висновки і оголосити вартість ремонту. 

Тому у разі виникнення проблем із ноутбуками, комп'ютерами, принтерами та іншою технікою без вагань приносьте їх у наш комп'ютерний сервіс - Тернопіль, вул. Руська, 41. 


Порядок обслуговування

- техніка в ремонт приймається від власника (або довіреної особи)
- між клієнтом і сервіс-центром укладається договір на ремонтні роботи
- прийнята техніка діагностується, після чого визначається фронт робіт
- з клієнтом обговорюються обсяги і термін проведення робіт по ремонту пристрою, приблизна вартість
- після отримання згоди власника, фахівці приступають до проведення робіт


Терміни виконання ремонту ноутбука

- ремонт ноутбука проводимо від 1 до 3 днів (значна частина часу, протягом якого ваша техніка знаходиться в сервісі, відводиться на післяремонтне тестування). 


- у разі відсутності необхідних (рідкісних) комплектуючих терміни ремонту можуть бути збільшені на період їх доставки (власник техніки попереджається про це заздалегідь, і від нього має бути отримана згода на таке продовження періоду ремонту)Підписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль   Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки