Встановлення або відновлення Windows, LINUX Тернопіль

Іноді користувач помічає, що його комп'ютер, ноутбук, нетбук починає жити своїм життям.  У процесі роботи з операційною системою Windows, вона, або поступово, або раптово виходить з ладу - починає видавати помилки, «гальмує», відмовляється завантажуватися. Відбувається це переважно через те, що операційні системи сімейства Windows в силу своєї популярності більше інших операційних систем схильні до атак вірусів.

Через велику кількість встановлених програм, які найчастіше запускаються разом з включенням вашого персонального комп'ютера чи ноутбука, в якийсь момент йому стає «дуже важко» працювати. Розібратися, які програми не потрібні, і видалити їх простому користувачеві часто досить складно. Тому простіше звернутися до фахівців і перевстановити ОС Windows.

 Якщо ваш комп'ютер чи ноутбук почав поводити себе неадекватно- приносьте його в наш сервіс на лікування ;-) . 

Інша ситуація - ви купили новий комп'ютер, або ноутбук без операційної системи. Такий гаджет працювати не буде. Для роботи йому обов'язково потрібні операційна система і відповідні драйвера. І в цій ситуації вам теж допоможуть майстри сервісу "Остер" Тернопіль.Установка Windows, LINUX  включає:

- оновлення і налаштування BIOS;

- встановлення операційної системи (перевстановлення операційної системи із збереженням всіх даних користувача);

- налаштування операційної системи, встановлення драйверів і безкоштовних програм;

- встановлення антивірусної програми для операційної системи Windows.Відновлення операційної системи комп'ютера і ноутбука

Є випадки, коли потрібне відновлення, а не встановлення (чи перевстановлення) операційної системи ноутбука, комп’ютера, нетбука.  Наприклад, коли операційна система перестала працювати, а на компютері є встановлені складні програми, відновити роботу яких буде важко після встановлення нової операційної системи. Відновлення операційної системи займає більше часу, ніж її встановлення.

Проводимо відновлення таких операційних систем: Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 10.Ціна на відновлення Windows Тернопіль

Ціна послуги відновлення операційної системи ноутбука, нетбука чи комп'ютера залежить від об'єму роботи. Точну вартість майстер зможе сказати лише після завершення роботи.


Оплата роботи майстра проводиться після виконання роботи готівковим або безготівковим способом. 

Обслуговуємо не лише фізичних осіб, а й організації та установи.


Сервіс "ОСТЕР" Тернопіль пропонує

Наша компанія пропонує установку операційної системи Windows на ноутбуки і комп'ютери при наявності ліцензії (якщо ви не знаєте, що таке ліцензія і де її взяти, зверніться у наш сервіс: наші менеджери допоможуть придбати ліцензійний Windows, а майстри встановлять операційну систему на ваш гаджет.) Установка Windows може бути проведена як на новий комп'ютер, так і на стару модель. 

Для установки Linux ліцензія не потрібна. 

Проводимо:

  • Установку Windows та Linux з нуля (новий ноутбук, чи комп'ютер, новий вінчестер). 
  • Перевстановлення Windows без втрати даних.
  • Відновлення Windows.
  • Установка драйверів, програмного забезпечення, настройка інтернету. 
  • Антивірусний захист.


Установка Windows та Linux з нуля

Якщо ви придбали новий ноутбук( комп'ютер, нетбук), його робота неможлива без установки операційної системи.

Деякі сучасні ноутбуки продаються з встановленою операційною системою. Про це вас повинні попередити менеджери-консультанти при покупці гаджета. Також про наявність встановленої операційної системи свідчитиме відповідна наклейка-ярличок на ноутбуці. 

Операційної системи немає? Тоді її потрібно встановити. Windows чи Linux обирати вам. Більшості користувачів достатньо Лінукса. Ця операційна система безкоштовна. Потрібно оплатити лише її встановлення. З Лінуксом можна набирати текст, дивитись відео, користуватись соціальними мережами та багато іншого. Проте є програми і ігри, розроблені суто під Windows. Геймерам, бухгалтерам, дизайнерам, людям, які використовують специфічні програми, варто повідомляти перед встановленням операційної системи, які саме програми потрібні їм для роботи, щоби потім не було прикрих непорозумінь!


Перевстановлення Windows без втрати даних. Відновлення Windows

Перевстановлення Windows без втрати даних і відновлення Windows проводяться тоді, коли операційна система вже була встановлена на ноутбук чи комп'ютер, але з певних причин вийшла з ладу.

Якщо потрібна заміна SSD чи HDD (вінчестера, жосткого диска) майстри нашого сервісу проводять клонування операційної системи з старого диска на новий, або ж установлення операційної системи з копіюванням (при потребі з відновленням) даних.


Якщо вам потрібно встановити операційну систему Windows (виндовс, віндовс, вінда),  LINUX в місті Тернопіль на щойно куплений комп'ютер, або стався збій в роботі і ви не знаєте, як виконати переустановку Windows без втрати даних – цінних фотографій, відеозаписів, документів, – ми допоможемо в цьому!

Майстри комп'ютерного сервісу "ОСТЕР" завжди готові відремонтувати чи налаштувати ваші комп'ютери і ноутбуки, провести встановлення чи відновлення операційної системи windows / Linux якісно і швидко, заощадивши ваш час і сили.


Підписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль   Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки