Збір комп'ютера під замовлення у Тернополі

Потрібен комп'ютер для дому, офісу чи ігровий? Магазин "ОСТЕР" пропонує не лише готові варіанти комп'ютерів різних цінових категорій та з різними характеристиками, а й надає можливість реалізувати всі ваші побажання і зібрати комп'ютер спеціально під ваші потреби.


Позначте завдання, які стоятимуть перед вашим комп'ютером (ігри, офіс, інтернет, інше), назвіть орієнтовний бюджет на нього і наші менеджери запропонують вам оптимальні для покупки варіанти комп'ютера, розробленого спеціально під ваші задачі, в рамках вашого бюджету.


Різновиди робіт по збірці комп'ютера:

1. Збір комп'ютера з нуля відповідно до ваших потреб і бюджету.

2. Збір комп'ютера із комплектуючих клієнта.

3. Апгрейд (оновлення деталей або докомплектація) раніше купленого комп'ютера.


Основні варіанти збірки ПК

Збірка по бюджету

Потрібно просто назвати спеціалістові той бюджет, якого потрібно дотримуватися. В такому разі майстер буде підбирати максимально якісні комплектуючі з урахуванням ціни.

Збірка за комплектуючими

Як варіант, можна самостійно обрати та навіть придбати всі комплектуючі для ПК, а потім звернутися до спеціаліста, щоб він все швидко та професійно зібрав за стандартами.

Збірка по характеристиках

Якщо потенційний клієнт точно знає, який саме він бажає зібрати комп’ютер, то можна створити технічне завдання для виконавця та перерахувати там всі елементи.

Збірка за задачами

Для того, кому потрібен ПК, який виконуватиме конкретні функції, то можна перелічити список у технічному завданні, передати його майстру, щоб той підібрав оптимальні комплектуючі. В такому разі слід пам’ятати, що бюджет буде залежати саме від потужності ПК та його характеристик. Якщо задач забагато, то зібрати бюджетну техніку буде складно.
Що Ви отримаєте, звернувшись до нас?


Комп'ютер з самого початку розроблений і зібраний під ваші задачі.

Максимально потужна начинка, доступна при вашому бюджеті.

Повну прозорість всіх робіт до і після їх початку.

Офіційна гарантія на кожну деталь комп'ютера.


Завітайте у магазин "ОСТЕР" Тернопіль Руська, 41, або телефонуйте 0967007444 і наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.


Допоможемо зібрати комп'ютер у Тернополі - низькі ціни і хороша якість! 
Підписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль   Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки