Очистка ноутбука від пилу у Тернополі

Робота кожного ноутбука з часом сповільнюється, лептоп починає швидко нагріватися, вентилятор системи охолодження сильно шумить або ноутбук зовсім відключається. Ці фактори говорять, що прийшов час виконати чистку ноутбука від пилу або, мовою майстрів, профілактику систем охолодження ноутбука з заміною термоінтерфейсів (термопаста, термопрокладка).

Навіть якщо у квартирі і офісі щоденно прибирається і якщо ноутбук стоїть на чистому відполірованому до блиску столі, після деякого періоду експлуатації йому потрібне очищення від пилу. Щоправда, ноутбук, який часто працює безпосередньо на колінах власника, на ліжку чи дивані, або у запиленому приміщенні чи приміщенні де курять потребуватиме чистки значно частіше, ніж аналогічний ноутбук, що працює на чистому столі у прибраних приміщеннях.


 

Для чого потрібна чистка ноутбука

Наслідком запилення ноутбука є підвищення температури всередині корпуса ноутбука - все як у людей ;-)

Температура - один з найважливіших факторів для підтримки робочого стану жорсткого диска. Фахівці, які обслуговують дата центри Google, з'ясували, що з підвищенням робочої температури вінчестера росте ризик відмови працездатності диска. Тривалий перегрів, може стати причиною виходу з ладу гермозони диска або мікросхем на платі контролера. Втрата працездатності диска тягне за собою втрату інформації на ньому, що в свою чергу не просто впливає на продуктивність, а зводить її до нуля. Крім падіння продуктивності, перегрівання призводить до виходу з ладу та інших компонентів ноутбука. Вентилятор системи охолодження працює з постійними перевантаженнями. Замінити вентилятор оперативно виходить далеко не завжди: часто буває, що не всі комплектуючі є в наявності, доводиться замовляти деталь, і втрачати час на її очікування. Заміна вентилятора обходиться набагато дорожче, ніж чистка ноутбука і заміна термопасти.

При тривалому перегріві, зношуються ключові мікросхеми - північний і південний міст, відеокарта, мультиконтролер, мікросхеми ОЗУ. Заміна цих комплектуючих обійдеться значно дорожче, ніж профілактичне чищення.

 

Очистка ноутбука від пилу Тернопіль

 Дехто намагається проводити чистку ноутбука від пилу вдома самостійно. Проте, як показує практика, "самолікування" може бути шкідливим. І після чистки ноутбук приходиться нести в ремонт.

Фахівці магазину-сервісу Остер швидко і якісно проведуть чистку ноутбука від пилу, заміну термопасти і заміну термопрокладок, щоб ваша техніка працювала довго. 


Підписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль   Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки