Діагностика комп'ютерного обладнання, ноутбуків, смартфонів, планшетів Тернопіль

Діагностика обладнання (комп'ютера, ноутбука, телефона, планшета, принтера) — перший і одни з найголовніших етапів у ремонті комп'ютерного обладнання.

У процесі виконання діагностики фахівцю необхідно максимально точно виявити причину виходу з ладу комп'ютера, ноутбука, чи іншого обстежуваного пристрою. Після чого визначити методи й засоби усунення несправностей та  розрахувати приблизні терміни й орієнтовну вартість виконання робіт.

Через те, що для більшості людей комп'ютер це не тільки розважальний центр, а й робочий інструмент, то роботи повинні бути виконані в гранично стислі терміни.

Величезний досвід в ремонті комп'ютерної техніки дозволяє нам виконувати діагностичні роботи швидко і точно. Прогнозований «діагноз», в більшості випадків, вже відомий на стадії подачі заявки клієнтом. Подальша діагностика комп'ютерів, ноутбуків та іншої техніки виконується на спеціалізованому обладнанні з застосуванням відповідного програмного забезпечення.


Діагностика всіх пристроїв ПК

Проводимо діагностику комп'ютера і всіх його складових пристроїв:

  • Жорсткий диск, SSD
  • Оперативна пам'ять
  • Відеокарта
  • Материнська плата
  • Процесор
  • Блок живлення

Магазин-сервіс "Остер", Тернопіль, вул. Руська, 41. Тел.: 0967007444Підписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль  Інстаграм Остер Тернопіль  Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки