Прошивка bios материнських плат на програматорі у Тернополі. Редагування біосу

Не стартує, не вмикається комп'ютер, ноутбук, планшет? На чорному фоні незрозумілі вам написи? Одна з ймовірних причин - неполадки з біосом. Наші майстри виконають діагностику та проведуть необхідний ремонт вашого обладнання. Зокрема, прошивку або оновлення біоса на програматорі. Магазин - сервіс Остер (Тернопіль, Руська 41)

Не варто перепрошивати біос материнської плати комп'ютера чи ноутбука, якщо у вас немає досвіду у цій справі. Адже прошивка bios на програматорі – це завдання для досвідчених користувачів і професіоналів. В іншому випадку можна остаточно вивести  з ладу компютер чи ноутбук, а потім витратити немало коштів на нову мікросхему біоса чи на нову материнську плату.
Ціни на прошивку BIOS у Тернополі


Для чого потрібна прошивка bios

1. Виробники постійно виправляють помилки в мікрокоді, підвищуючи таким чином стабільність роботи комп'ютера (ноутбука, планшета) та додаючи нових можливостей обладнанню. Особливо це має значення для тих користувачів, які хочуть оновити обладнання після кількох років користування, наприклад, замінити процесор на більш сучасніший та потужніший.

2. У більшості випадків материнські плати випускають з “сирим” біосом, що нерідко призводить до несумісності обладнання. Наприклад, ви купили материнську плату і процесор, щоби зібрати новий або зробити апгрейд (оновити) старий комп'ютер. Якщо материнка випущена раніше, ніж процесор, bios материнської плати може не мати відомостей про новий процесор, відповідно не знати, як з ним працювати. Це призведе до того, що комп'ютер не стартує. Така ж ситуація може бути і з іншими комплектуючими, наприклад, з оперативною пам'яттю. Тоді прошити bios на програматорі у Тернополі просто необхідно.

3. Потреба прошити bios на програматорі може виникнути, коли bios "злетів" сам, наприклад після різкого перепаду напруги (комп'ютер не стартує, або з'являється незрозумілі для переcічного користувача написи на чорному фоні.)


Якщо у вас виникла одна з перерахованих вище проблем, або інші проблеми з ноутбуком, звертайтесь у сервіс магазину Остер Тернопіль, Руська, 41 (у центріТернополя). Ми постараємось вирішити проблеми вашого комп'ютера, ноутбука, планшета в найкоротші терміни.


В ціну входить робота по випаюванню та запаюванню мікросхеми, якщо bios розпаяний на материнській платі.

Детальніше про інші послуги: ремонт ноутбука Тернопіль, ремонт комп'ютера ТернопільПідписуйтесь і будьте в курсі новинок! Ми в соціальних мережах:   Facebook Остер Тернопіль  Інстаграм Остер Тернопіль  Telegram Остер Тернопіль - продаж і ремонт комп'ютерної техніки