Intel Core 6 - продуктивний та економічний процесор

Корпорація Intel готова запустити масове виробництво процесорів нового покоління Core 6. Презентація новинки, що пройшла днями, дозволила користувачам докладно ознайомитися з характеристиками нового чіпа.

Шосте покоління процесорів Intel буде істотно відрізнятися від попередніх продуктів компанії. Core 6 перевищує по своїй продуктивності попередників у 2,5 рази, крім того, це самий енерго-економічний процесор за всю історію, адже споживає він у декілька разів менше електроенергії при зменшеному в два рази розмірі. Цей аспект має особливе значення для власників ноутбуків. Розробники запевняють, що нові портативні комп'ютери на базі Core 6 працюватимуть в 2,5 рази довше без підзарядки, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Поціновувачам комп'ютерних ігор теж варто звернути увагу на новинку, адже, за оцінками технічних розробників, новий процесор зможе "потягнути" 30-кратне поліпшення графіки в аплікаціях. Безперечно, Core 6 не можна порівнювати з останніми розробками компанії, що вийшли у світ майже 5 років тому.

На даний момент фахівці з Intel займаються доведенням до розуму материнських плат під новий процесор. Офіційна дата надходження PC, оснащених Core 6, в продаж поки не уточнюється. Відомо тільки, що компанія має намір викинути на ринок близько 50 різновидів нового чіпа, включаючи мікро-процесори для смартфонів, планшетів та іншої портативної комп'ютерної техніки.