• Epson Expression Home XP-3100 з СБПЧ 4 кольори А4
МФУ Epson Expression Home XP-3100 - ваш незамінний помічник. Ринок друкарської техніки розвивається кожен день. Виробники піклуються про своїх клієнтів і розробляють новинки, враховуючи всі недосконалості раніше випущених моделей.
Представляємо вашій увазі один з останніх випусків: МФУ Epson Expression Home XP-3100 - бездротовий пристрій для будинку і офісу. Удосконалена модель володіє всіма функціональними можливостями для роботи з текстовими файлами, графікою і фотографіями.
Одна з основних переваг моделі - можливість роботи без комп'ютера. Підтримка Wi-Fi Direct дозволяє підключатися до мобільних пристроїв без маршрутизатора-посередника, а значить - друкувати віддалено. Безкоштовні програми фірмового пакета Epson iPrint і Creative Print дають можливість відправляти завдання на друк з будь-якого планшета або смартфона на базі iOS і Android, зберігати файли та знімки в хмарі. Щоб друкувати через Інтернет, достатньо зареєструватися в онлайн-службі Google Cloud Print. Ви можете взяти друкувати безпосередньо з веб-сайтів, соціальних мереж, хмарних сховищ і, не використовуючи додаткової техніки, зробити колаж, книжку-розмальовку, авторську листівку, обкладинки для компакт-дисків, знімки з соцмереж і багато іншого.
Характеристики, які впливають на ваш вибір Пристрій працює з дозволом в 5760 * 1440 dpi, що дозволяє отримувати чіткі, якісні відбитки. У стандартному режимі за міжнародним стандартом виводиться 10 сторінок в чорно-білому варіанті або 5 в кольоровому. Для економії паперу передбачена автоматична друк двох сторін аркуша: для друку брошур. Стандартна чотириколірна палітра якісно лягає на фотопапір. Це дає можливість створення реалістичних фотографії з якісною передачею кольору для домашнього альбому. Додаткова зручність - друк без полів, доступна у всіх форматах. За точність електронних і паперових копій відповідає планшетний сканер з високою оптичною роздільною здатністю і зчитує датчиком. На сканері з'явився тримач для блоку, чого не було на моделях-попередників - робота стала більш зручною. Лотки подачі і прийому паперу з удосконаленою формою спрощують взаємодію з принтером. Завдяки роликам захоплення, які розміщені в центральній частині листа, мінімізується ризик застрягання носія. Верхня подача паперу з об'ємом до 100 аркушів офсетного паперу і 20 - фотопаперу.
Простий в управлінні завдяки кольоровому РК-екрану і сенсорної панелі управління. Розширене меню містить пункт "Установка мобільного підключення", таким чином спрощуючи синхронізацію пристрою зі смартфоном.
МФУ стане вашим надійним помічником вдома і в офісі. Ви зможете самостійно роздрукувати документи, візитки, креслення і схеми для ділової зустрічі. Зробити копії розмальовок, методичних завдань і документів.
Відсканувати архівні фотографії бабусі, сімейні рецепти і важливі сторінки з старого щоденника. Принтер зможе виконати великий перелік завдань - вам необхідно лише укомплектувати його необхідними витратні матеріали.

Epson Expression Home XP-3100 з СБПЧ 4 кольори А4

  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
Код товара: 682253
  • 3800.00грн