• A4 Tech  F6 Black
A4Tech F6 V-Track - лазерна дротова ігрова миша.
Особливості:
- Впевнена робота на нерівних поверхнях. У V-Track мишках використовується посилений оптичний промінь, який глибоко проникає в структуру поверхні, завдяки чому миша швидко і чітко працює на будь-яких покриттях. Миша працює навіть на об"ємній хутряній поверхні!
- Збільшена точність курсору. Посилений оптичний промінь глибоко проникає в структуру поверхні під кутом в 90 градусів. Завдяки цьому курсор переміщається більш швидко і чітко.
- 5 режимів роздільної здатності з кольоровим індикатором. Максимальна роздільна здатність - 3000 dpi. Режими перемикаються кнопкою «DPI», яка підсвічується різними кольорами в залежності від обраного значення.
- Час відгуку кнопок миші до 1 мс. Мінімальний час відгуку дає перевагу в комп"ютерних іграх, що дозволяє моментально реагувати на дії супротивників під час гри. У звичайної миші час відгуку складає в середньому 16 мс.
- Вбудована пам"ять 160 Кб. Тепер у вас є унікальна можливість запрограмувати мишку виконувати будь-які ігрові дії одним кліком! Створюйте свої скрипти і інтегруйте їх у вбудовану пам"ять вашої миші. Грайте на будь-яких комп"ютерах, зберігши ваші унікальні установки в пам"яті миші. Для цього просто скористайтеся зручним і наочним редактором скриптів Oscar, який ви знайдете на доданому диску.
- Super-Combo7. Ви можете створювати макроси з використанням семи програмованих кнопок. Використовуйте ефектні трюки для перемоги в грі.
- Програмований п"ятикнопочний навігатор - зручний джойстик, розташований під великим пальцем.
- Змінні ніжки в комплекті.

A4 Tech F6 Black

  • Модель: 4711421884716
  • Наявність: Є в наявності
Код товара: 676167
  • 500.00грн