• A4 Tech  F3 Black/Gold
A4Tech F3 - дротова ігрова миша з такими особливостями як:
Впевнена робота на нерівних поверхнях. Посилений оптичний промінь глибоко проникає в структуру поверхні, завдяки чому миша швидко і чітко працює на будь-яких покриттях. Миша працює навіть на об"ємній хутряній поверхні!
Збільшена точність курсору. У V-Track мишках використовується посилений оптичний промінь, який глибоко проникає в структуру поверхні під кутом в 90 градусів. Завдяки цьому курсор переміщається більш швидко і чітко.
5 режимів роздільної здатності з кольоровим індикатором. Максимальна роздільна здатність - 3000 dpi. Режим перемикається кнопкою «DPI», яка підсвічується різними кольорами в залежності від обраного рівня.
Час відгуку кнопок миші до 1 мс. Мінімальний час відгуку дає перевагу в комп"ютерних іграх, що дозволяє моментально реагувати на дії супротивників під час гри. У звичайної миші час відгуку складає в середньому 16 мс.
Вбудована пам"ять 160 Кб. Тепер у вас є унікальна можливість запрограмувати мишку виконувати будь-які ігрові дії одним кліком! Створюйте свої скрипти і інтегруйте їх у вбудовану пам"ять вашої миші. Грайте на будь-яких комп"ютерах, зберігши ваші унікальні установки в пам"яті миші. Для цього просто скористайтеся зручним і наочним редактором скриптів Oscar, який ви знайдете на доданому диску.
Super-Combo7. Ви можете створювати макроси з використанням семи програмованих кнопок. Ефектні трюки для перемоги в грі.
Змінні ніжки в комплекті.

A4 Tech F3 Black/Gold

  • Модель: 4711421877718
  • Наявність: Є в наявності
Код товара: 630258
  • 550.00грн